Symposium Het kwetsbare levenseinde 7 september 2022

Symposium Het kwetsbare levenseinde 7 september 2022

Het palliatieve team van Ziekenhuis Amstelland nodigt professionals uit om dit bijzondere symposium bij te wonen. Het symposium is bestemd voor verpleegkundigen, medisch specialisten, physician assistants, huisartsen, arts-assistenten, verpleegkundig specialisten en geestelijk verzorging die verbonden zijn aan Ziekenhuis Amstelland. Dit symposium wordt mede mogelijk gemaakt door het Netwerk Palliatieve Zorg.

Het aantal aanmeldingen is hoog en wij hebben inmiddels het maximum aantal deelnemers bereikt. Wij zullen uw aanmelding op de reservelijst zetten. Zodra wij een afmelding krijgen nemen wij contact met u op.

Programma:

17.30 uur: Inloop met broodje

18.00 uur: Opening door Matthijs den Hollander, voormalig stadsdichter

18.10 uur: Later is al lang begonnen door Elske Gieteling, internist Ouderengeneeskunde in Ziekenhuis Amstelland

18.40 uur: Pijnbestrijding in de palliatieve fase door Brigitte Dyrbye, Anesthesioloog-Pijnspecialist in ziekenhuis Amstelland

19.10 uur: Euthanasie 2022 door Ruben van Coevorden, Huisarts in Amsterdam

20.15 uur: Ervaring van een patiënt door Claudia van Deudekom

20.35 uur: Kwetsbaarheid van de dokter door Sander de Hosson, longarts in het Wilhelminaziekenhuis in Assen

21.15 uur: Afsluiting

Locatie:

Ontmoetingsruimte Ziekenhuis Amstelland

Voor dit symposium is accreditatie aangevraagd.